سفارش تبلیغ
صبا ویژن

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)
 
قالب وبلاگ

پیام رهبر

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تلخ زلزله در استان بوشهر با صدور پیامی برای خسارت دیدگان و بازماندگان این حادثه صبر و اجر مسالت کردند.

متن پیام به این شرح است:
ادامه مطلب...

[ چهارشنبه 92/1/21 ] [ 7:48 صبح ] [ علیرضا مهدوی ] [ نظرات () ]

امام محمد باقر (ع) می فرمایند :

هرکه تسبیح حضرت فاطمه (س) رابگوید و بعد از آن استغفار کند ، خدا او را بیامرزد و آن بر زبان صد است و در عمل هزار و شیطان را دور می کند و خدارا خشنود می گرداند


[ سه شنبه 92/1/20 ] [ 10:56 صبح ] [ علیرضا مهدوی ] [ نظرات () ]

تقوا

منوچهری شکنجه گر ساواک می گفت: « دو تا از این دختر مذهبی ها بودند که گوشت زندان نمی خوردند. هر بار هم که برای بازجویی می آوردیم شان خودشان را با پتو می پوشاندند تا معلوم نشوند، یعنی تا زیر دماغ، پتو بودند.

در هنگام بازجویی هم به سئوالات جواب نمی دادند. من یک بار هم چشم اینها را ندیدم همیشه سرشان پایین بود و می گفتند: ما با نامحرم صحبت نمی کنیم. اگر هم مطلبی دارید روی کاغذ بنویسید ما هم روی کاغذ جواب می دهیم.»

می گفت: «تقوای آنها من را دیوانه کرده بود.»

منبع: تاریخ شفاهی سازمان مهدیون، ص 155


[ دوشنبه 92/1/19 ] [ 8:22 صبح ] [ علیرضا مهدوی ] [ نظرات () ]

شهید حاج احمد کریمی، که هم اکنون در گلزار شهدای علی بن جعفر قم مدفون است درعملیات کربلای 5 در شلمچه به شهادت رسید؛ برای شهید شدن به هر دری زده بود، امّاشهادت قسمتش نمی شد. بعد از عملیّات کربلای 4 حسابی رفته بود تو هم؛ شب عملیّات کربلای 5 مصادف شده بود با شهادت حضــرت فاطـــمه (س) حاجی نشسته بود توی سنگر فرماندهی.

توی اون اوضاع و احوال که همه تو تب و تاب عملیّات بودند سراغ مدّاح رو گرفت . راضیشکرده بود تا براش روضه بخونه ، روضه حـــضرت زهــرا (س) ، مدّاح میخوند و حاجی گریه میکرد :

وقــتی که باغ می سوخت صــیّاد بی مـــروّت

مـــــرغ شکســـته پر را در آشـــیانـــه میزد

گردیـــــده بود بود قنــــــفذ همدست با مغیره

او با غــــلاف شـــمشیر این تازیانه مـــــیزد

همون شب بی بی شهادتش رو امضا کرد، صبح عملیّات که اومده بود برای سرکشی خط ،خمپاره خورد کنارش . فقط دو تا ساق پاش سالم ماند.


[ شنبه 92/1/17 ] [ 9:48 صبح ] [ علیرضا مهدوی ] [ نظرات () ]


.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
امکانات وب


بازدید امروز: 22
بازدید دیروز: 35
کل بازدیدها: 148353
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir